< Back
Київ. 24.03.2014

Група компаній «Будхаус» готова до діалогу зі своїми партнерами

У цей складний кризовий, не тільки для ринку комерційної нерухомості, а й для всієї країни, час, фахівці групи компаній Будхаус вважають, що тільки взаємовигідні і чесні партнерські відносини всіх членів ринку нерухомості допоможуть витримати будь-які зміни, а постійний діалог зміцнить довіру і позначить необхідні компроміси.
Незалежно від того, який б прогноз розвитку ринку не давали експерти, досвід кризових ситуацій показує, що, незважаючи на всі труднощі, можна ефективно співпрацювати з партнерськими програмами в будь-який момент.
Представники групи компаній Будхаус також рекомендують не піддаватися паніці, а разом шукати способи регулювання можливих складних ситуацій.
«Орендарі в торгових центрах, в першу чергу, наші партнери, до яких ми завжди прислухаємося і намагаємося знайти компроміс. З огляду на нестабільну ситуацію в Україні, ми готові обговорювати з кожним орендарем можливі проблеми і максимально сприяти їх вирішенню, - говорить Максим Гаврюшин, комерційний директор групи компаній Будхаус. - Як і завжди наша компанія відкрита для діалогу, ми зробимо все, щоб співпраця з нашими партнерами була взаємовигідною.
На сьогоднішній день група компаній Будхаус веде роботу над наступними об'єктами: ТРЦ Нікольський (Харків), ТРЦ Yessa (Одеса), Фабрика-2 (Запоріжжя), ТРЦ Hartz (Київ). Також Будхаус є власником і девелопером: ТРЦ Фабрика (Херсон), ТРЦ Любава (Черкаси) і готелю Four Points by Sheraton (Запоріжжя).
Джерело: група компаній Будхаус.Рітейлери Megasport і «Будинок іграшок» відкриють свої магазини в ТРЦ Nikolsky

. 02.07.2020

Рітейл-оператори Megasport і «Будинок іграшок» підписали договори оренди з представниками ТРЦ Nikolsky.

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкриються магазини Brocard і М.А.С.

. 22.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договори оренди з представниками косметичних магазинів Brocard і М.А.С.

Докладніше >

Підписано договір між ТРЦ Nikolsky і мережею магазинів LC Waikiki

. 16.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі LC Waikiki.

Докладніше >