< Back
Запоріжжя. 22.10.2013

Компанія «Будхаус Груп» розпочала роботу над торговим центром «Фабрика-2» в Запоріжжі

Девелоперська компанія Будхаус Груп розпочала роботу над новим ТРЦ Фабрика-2 в Запоріжжі. Комплекс буде розташований в центрі міста, біля основних автомагістралей - Набережна магістраль, проспект Леніна, вул. Космічна. Автомобільна доступність зі спальних районів до нового торгового центру - 5-10 хвилин. Населення первинної торгової зони - близько 800 тис. чоловік.
Загальна площа Фабрика 2 складе 70 тис. кв. м, орендна - 57 тис. кв. м. До складу ТРЦ увійдуть наступні якірні орендарі: продовольчий гіпермаркет (10 000 кв.м), фітнес-центр (5000 кв.м), супермаркет побутової техніки (2000 кв.м), супермаркет товарів для дому (1200 кв.м) , великоформатні магазини одягу площею 1000-2000 кв.м, спортивний супермаркет (2000 кв.м), дитячий супермаркет (1000 кв.м). Розважальна складова буде представлена картинг-центром, 8-зальним кінотеатром, боулінгом на 16 доріжок, дитячим розважальним центром (2000 кв.м), роллердромом, катком. Також до складу ТРЦ увійде близько 200 магазинів. Паркінг буде розрахований на 1340 машиномісць.
Наш новий об'єкт дуже схожий за концепцією на вже діючий ТРЦ Фабрика в Херсоні, який добре себе зарекомендував, як серед орендарів, так і серед відвідувачів. - розповідає Максим Гаврюшин, комерційний директор компанії Будхаус Груп. Новий об'єкт у Запоріжжі - це теж одноповерховий регіональний молл, з великим паркінгом, з великими якорями, з найповнішим асортиментом товарів, послуг і розваг. Крім того, в новому ТРЦ будуть представлені на 80-90% ті ж орендарі, які зараз працюють в ТРЦ Фабрика в Херсоні. Саме тому наш запорізький комплекс ми назвали Фабрика 2. Як показує досвід, подібний формат, в поєднанні з провідними зарубіжними і вітчизняними орендарями, створюють ефективний проект для девелопера і цікавий ТРЦ для жителів міста. Ми впевнені, що хороший досвід треба не забувати, а користуватися ним. Концепція інтер'єру проекту продовжує тематику 60-70х рр. СРСР, аналогічно до ТРЦ Фабрика в Херсоні, але в Запоріжжі ми, звичайно, зробимо акцент на специфічні для даного регіону фішки. Єдине, чим відрізняється комплекс в Запоріжжі від ТРЦ в Херсоні, це розташуванням. На відміну від Херсона, це не окраїна, а центральна частина міста. Ми довго обирали місце під торговий комплекс в Запоріжжі, але в підсумку отримали ідеальну для регіонального ТРЦ ділянку - в центрі, на перетині магістралей, масштабного розміру з великим фасадом.
На даному етапі об'єкт знаходиться на стадії проектування і підготовчих робіт. Введення в експлуатацію ТРЦ Фабрика 2 заплановано на 2020 рік. Це вже 5 проект ТРЦ компанії Будхаус групп, який знаходиться на стадії реалізації. На сьогоднішній день ведеться робота над наступними об'єктами:
- ТРЦ Нікольський, г. Харьков (2020р.) Загальна площа ТРЦ становить 104 тис. кв.м, орендна - 52 тис. кв.м. Підземний паркінг розрахований на 700 машиномісць.
- МФК HARTZ (ТРЦ, концертний зал), м. Київ (2023р.) Загальна площа ТРЦ становить 230 тис. кв.м, орендна - 80 тис.кв. м. Паркінг розрахований на 2300 машиномісць.
- ТРЦ Zebra, м. Одесса (2021р.) Загальна площа ТРЦ становить 51 тис. кв.м, орендна 39 тис. кв. м. Місткість паркінгу 700 машиномісць.
- Львів Форум, м Львів (2015 г.) Загальна площа становить 69 000 кв. м (в тому числі 36 000 кв.м рітейлу). Крім магазинів в комплексі будуть присутні ресторани, зона розваг, кінотеатр і підземний паркінг.
Також в портфоліо компанії входять такі введені в експлуатацію об'єкти: ТРЦ Фабрика в  Херсоні, ТРЦ Любава у Черкасах, готель Four Points by Sheraton у Запоріжжі.
Девелопером проекту є компанія Будхаус Груп.
Джерело: Будхаус ГрупРітейлери Megasport і «Будинок іграшок» відкриють свої магазини в ТРЦ Nikolsky

. 02.07.2020

Рітейл-оператори Megasport і «Будинок іграшок» підписали договори оренди з представниками ТРЦ Nikolsky.

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкриються магазини Brocard і М.А.С.

. 22.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договори оренди з представниками косметичних магазинів Brocard і М.А.С.

Докладніше >

Підписано договір між ТРЦ Nikolsky і мережею магазинів LC Waikiki

. 16.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі LC Waikiki.

Докладніше >