< Back
Херсон. 20.05.2019

Перший в Україні торговий центр, що працює від енергії сонця

У квітні 2019 року на даху ТРЦ Fabrika у Херсоні закінчився монтаж сонячної електростанції на 1.5 мегават. На площі 80 тис.кв.м. розмістилося майже 7000 панелей для генерації електрики від сонячної енергії. Це перший досвід в Україні, де в такому масштабі може бути використана сонячна енергія для роботи ТРЦ. Потужність сонячної електростанції буде достатньою, щоб в міжсезоння забезпечити 50% потреби в електриці одного з найбільших торгових центрів України (загальна площа - 82 тис.кв.м).
Торговий центр Fabrika взагалі не споживає природного газу та міської води, а використовує теплові насоси для обігріву та охолодження.
«Енергоефективні технології - це частина стратегії компанії Будхаус, - коментує Максим Гаврюшин, операційний директор девелоперської компанії Будхаус Груп. -  Рішення, які ми застосовуємо в ТРЦ Fabrika та інших об'єктах, дозволяють нам істотно економити на обслуговуванні торгового центру. Це відбивається і на експлуатаційних виплатах орендарів. Якщо порівняти їх з іншими аналогічними об'єктами, то вони в 2, а іноді, і в 3 рази нижче.
ТРЦ Fabrika розташований за адресою: м Херсон, вул. Залаегерсег, 18, на перетині Бериславського шосе та вул. Залаегерсег. Загальна площа ТРЦ Fabrika становить 82 000 кв. м, орендна - 65 500 кв. м. Наземний паркінг розрахований на 2 500 машиномісць.Фахівці ТРЦ Nikolsky підписали договір оренди з Calzedonia Group

. 31.07.2020

Представники ТРЦ Nikolsky підписали договір оренди з Calzedonia Group.

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкриється 3 нові магазини: Esprit, Дека, Swarovski

. 21.07.2020

Рітейл-оператори Esprit, Дека і Swarovski підписали договори оренди з представниками ТРЦ Nikolsky.

Докладніше >

Підписаний договір між ТРЦ Nikolsky і МакДональдз

. 14.07.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі ресторанів МакДональдз.

Докладніше >