< Back
Харків. 28.10.2013

ТРЦ «Нікольський» виступив генеральним спонсором Міжнародного конкурсу спортивного бального танцю «Кубок Харківського міського голови»

25-27 жовтня 2013 року в Харківському Палаці спорту відбувся ювілейний X Міжнародний конкурс спортивного бального танцю Кубок Харківського міського голови. В цьому році в танцювальному турнірі взяло участь понад 1000 пар з 18 країн світу. З 2004 року харківський фестиваль-конкурс є одним з найбільш яскравих і масштабних щорічних подій в танцювальному світі. Він був заснований з метою підтримки і розвитку танцювального спорту в Україні і дуже швидко домігся світового визнання.
Цього року генеральним спонсором одного з наймасштабніших танцювальних шоу став ТРЦ Нікольський, який буде відкритий в Харкові в 2020 році.
«Ми намагаємося створювати не просто ТРЦ, а громадські центри. Це накладає на нас моральні зобов'язання брати активну участь у громадському житті міста ще на етапі будівництва ТРЦ. Ми приділяємо велике значення культурним і спортивним заходам в містах, де розташовуються наші об'єкти, і намагаємося підтримувати кращі проекти, які є візитними картками цих міст. Звісно ж, нас не могло не зацікавити одне з найбільш яскравих українських спортивних подій - щорічний Міжнародний конкурс спортивного бального танцю в Харкові, аналогів якому в Україні немає - говорить Максим Гаврюшин, комерційний директор компанії Будхаус Груп, яка є девелопером ТРЦ Нікольський. - Для нас дуже важливо підтримувати ініціативні проекти та допомагати розвиватися не тільки нашим комплексам, але і містам, в цілому».
Нагадаємо, що ТРЦ Нікольський буде розташований в м. Харків на вул. Пушкінська, 2. У комплексі буде більше 200 магазинів відомих світових брендів. Загальна площа ТРЦ становить 104 тис. кв.м, орендна - 52 тис. кв.м. Підземний паркінг розрахований на 700 машиномісць.Рітейлери Megasport і «Будинок іграшок» відкриють свої магазини в ТРЦ Nikolsky

. 02.07.2020

Рітейл-оператори Megasport і «Будинок іграшок» підписали договори оренди з представниками ТРЦ Nikolsky.

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкриються магазини Brocard і М.А.С.

. 22.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договори оренди з представниками косметичних магазинів Brocard і М.А.С.

Докладніше >

Підписано договір між ТРЦ Nikolsky і мережею магазинів LC Waikiki

. 16.06.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі LC Waikiki.

Докладніше >