< Back
Черкаси. 25.01.2017

ТРЦ "Любава". Підсумки 2016 року

Кращий торговий центр Черкас, зручне розташування, багато магазинів, цікаві заходи - такі відгуки можна прочитати про ТРЦ Любава на одному з місцевих форумів. Команда торгового комплексу завжди брала активну участь в житті міста і сьогодні підбиває підсумки роботи в 2016 році.
ВІДВІДУВАНІСТЬ
Загальна відвідуваність ТРЦ Любава з часу відкриття становить 18 250 000 чоловік. За цей рік в комплексі побувало 5 500 000 чоловік. У підсумку, в порівнянні з 2015 роком відвідуваність ТРЦ в 2016 році збільшилася на 8%.
ТРАНСФОРМАЦІЯ
У черкаському комплексі була проведена реконструкція vip-входу, була упорядкована територія поруч із паркінгом, створено місце відпочинку для відвідувачів, побудовано літнє кафе.
Навесні 2016 року була запущена багатопрофільна школа танців Sputnik dance, а магазин Comfy відкрився в новому форматі. Крім того, була проведена реконструкція ДРЦ: запущене ігрове містечко для дітей, а також встановлені автомати віртуальної реальності.
НОВІ ОРЕНДАРІ
У 2016 році в ТРЦ Любава з'явився ряд нових орендарів: успішна українська мережа Goldi, всесвітньо-відомі мережі Puma і Pandora, а також Pierre Cardin, Sinsay, Pako Lorente.
СОЦІАЛЬНА СФЕРА, СПОНСОРСТВО І ПОДАТКИ
Третій рік поспіль ТРЦ Любава є спонсором всеукраїнського конкурсу краси Студ Міс Черкащини.
У 2016 році ТРЦ також став спонсором літніх дитячих творчих вікендів Family day.
В даний час в ТРЦ Любава працює 630 чоловік.
За 2016 рік підприємства, що працюють в ТРЦ Любава, заплатили близько 17 млн. грн. податків до місцевого бюджету.
РЕКОРДИ І НАГОРОДИ
У 2016 році в ТРЦ Любава відому українську колядку «Добрий вечір, пане господарю» заспівало більше семи сотень людей, в результаті чого було встановлено новий національний рекорд масового одночасного виконання різдвяної пісні! Серед колядників, які розмістилися на трьох поверхах торгово-розважального центру, були ті, хто займається співом професійно і любителі. Взяти участь у рекорді міг кожен охочий з відвідувачів.
ТРЦ Любава отримав золоту нагороду в рейтингу Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт і послуг серед підприємств Черкаської області.
ЗАХОДИ
У ТРЦ Любава в 2016 році пройшло багато цікавих подій.
Битва талантів для молоді міста, патріотичний флеш-моб із запуску повітряних кульок у небо, приурочених до Дня Незалежності, конкурси краси Снігуронька року і Принцеса зими, Wedding week 2016 фестиваль весільних тенденцій, конкурс краси Королева для дівчат розмірів plus. У боулінг-клубі Lucky Strike відбувся Гранд Фінал Чемпіонату України та Чемпіонат України серед юнаків та юніорів.
Соціальну та економічну активність ТРЦ Любава відзначають експерти. На їх думку та думку городян, ТРЦ Любава прогресивний проект, який створює комфортний шопінг і незабутні емоції!У ТРЦ Fabrika відкрився магазин New Yorker

Херсон. 18.11.2021

Докладніше >

Вперше Instagrаm українського ТРЦ набрала 100 тис. підписників

Херсон. 20.10.2021

Докладніше >

У торгівельних центрах Budhouse Group вакциновано вже більше 70 000 людей

Київ. 22.09.2021

Докладніше >