< Back
. 07.10.2020

Підписані нові договори оренди в ТРЦ Nikolsky

Підписані договори оренди між ТРЦ Nikolsky і магазинами Jack Wolfskin, Марафон і Aromateque. Загальна площа Jack Wolfskin складе 107 кв. м, Марафон - 327 кв.м, Aromateque - 105 кв.м.

Jack Wolfskin - відомий німецький виробник. Зараз продукція компанії включає екіпіровку і спорядження туристичної спрямованості: одяг, взуття, рюкзаки, спальні мішки та ін. Така спрямованість робить бренд Jack Wolfskin популярним у всьому світі.

Марафон - мережа магазинів одягу, взуття і аксесуарів для активного відпочинку. Тут також представлений ряд продукції для повсякденного життя.

Aromateque - сучасний концептуальний простір, присвячений нішевій парфюмерії і косметиці. Останні тенденції ольфакторного світу представлені в унікальному поєднанні із сміливими арт- ідеями і актуальним дизайном магазинів.

Нагадаємо, що раніше в торговому центрі Nikolsky були підписані договори з Calzedonia Group, Esprit, Swarovski, Megasport, "Будинок іграшок", "Сiльпо", Foxtrot, LC Waikiki, Multiplex, Sport Life та ін.
 

ТРЦ Nikolsky розташований у центрі Харкова, на вул. Пушкінський, 2. Загальна площа торгового центру складає 106 тис. кв. м, торгова - 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномест.
 

ТРЦ Nikolsky встановив Національний рекорд України - "Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі". Головним архітектором комплексу є ТАМ "А.В.Пашенько". Концепція і дизайн інтер'єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.
 

Девелопер проекту - Budhouse GroupПідписаний договір оренди між ТРЦ Nikolsky і групою Inditex

. 03.12.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками групи Inditex.

Докладніше >

Підписаний договір оренди між ТРЦ Nikolsky і MD Fashion

. 17.11.2020

Фахівці Budhouse Group підписали договір оренди з представниками мережі MD Fashion.

Докладніше >

Boss і Ultrashop відкриють магазини в харківському ТРЦ Nikolsky

. 05.11.2020

Підписані договори оренди між ТРЦ Nikolsky і мережами Boss і Ultrashop.

Докладніше >