< Back
Київ. 30.07.2019

ТРЦ Фабрика та ТРЦ Форум стали фіналістами Solal Marketing Awards

Торговий центр "Фабрика" та торговий центр "Форум" дійшли до фіналу міжнародного конкурсу у галузі маркетингу комерційної нерухомості Міжнародної ради торгових центрів (ICSC).
В рамках корпоративної соціальної відповідальності торгово-розважальний центр Fabrika проводить кампанію "Be Closer" вже третій рік поспіль.
«Be Closer» - важливий соціальний проект Херсона. Основна його ідея - привернути увагу громадськості та допомогти дітям з особливими потребами та сиротам. За 3 роки у благодійному проекті взяли участь понад 6000 дітей. Завдяки Торговому центру «Фабрика» учасники соціальної програми відвідали боулінг, роллдром, зоопарк, розважальний центр «Чудо-парк», кінотеатр «Мультиплекс». Крім того, вони взяли участь у багатьох цікавих майстер-класах та фестивалях.
Цей проект втретє став фіналістом престижних премій Solal Marketing Awards в номінації «Corporate Social Responsibility».
Цього року торговий центр Форум був визнаний фіналістом номінації «Tactical Activation».
Budhouse Group - це інвестиційна та девелоперська група компаній, заснована в 2006 році. Спеціалізується на розробці, будівництві та управлінні проектами нерухомості в Україні. Сьогодні до портфоліо проектів нерухомості входять такі об'єкти: торговий центр Fabrika у Херсоні (GLA - 65 000 кв.м), торговий центр Forum у Львові (GLA - 36 000 кв.м) та торговий центр Lubava у Черкасах (GLA - 18 000 кв.м)
ICSC Solal Marketing Awards відзначає кращий маркетинг комерційної нерухомості та висвітлює найбільш цікаві та найважливіші кампанії. Переможці будуть оголошені 25 вересня в Лондоні під час ICSC Retail Innovation Forum.Khortitsa Palace - 10 років роботи в Україні

Запоріжжя. 03.12.2021

Докладніше >

У ТРЦ Fabrika відкрився магазин New Yorker

Херсон. 18.11.2021

Докладніше >

Вперше Instagrаm українського ТРЦ набрала 100 тис. підписників

Херсон. 20.10.2021

Докладніше >