< Back
Черкаси. 05.04.2023

ТРЦ Lubava: 10 років роботи на ринку України - Анатолій Шкрібляк

Черкаський ТРЦ Lubava 5 квітня відзначає 10 років своєї роботи. Незважаючи на важкий для України час, торговельний центр практично не зачинявся, хоча перед працівниками комплексу стояло багато викликів: налагодити роботу з орендарями, вирішити питання з регулярними відключеннями електроенергії, вміти швидко і безпечно евакуювати відвідувачів ТРЦ під час повітряних тривог та ін.

Зараз Lubava працює досить стабільно. Вільних місць для нових орендарів практично немає, усі магазини крім компанії Inditex, працюють. Відвідуваність ТРЦ знаходиться на рівні 80-85% від довоєнної.

Фінансові показники роботи комплексу ще не відновилися, але найголовніше зараз зберегти бізнес, команду та працювати на перемогу.

За 10 років торговельний центр Lubava був і залишається улюбленим місцем шопінгу та відпочинку мешканців Черкас. Ми дуже пишаємось тим, що нам вдалося зробити такий важливий для міста community center та підтримувати цікавість до нього з боку містян протягом 10 років, - розповідає Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. - Ми робимо усе, щоб наш торговельний центр і зараз, незважаючи на важкі часи, залишався центром міського життя. Цієї зими ми стали центром незламності у ТРЦ Lubava прямому сенсі. У той час, коли у всьому місті було темно, у нас було світло та тепло. Ми й у майбутньому будемо робити все, щоб Lubava залишалася зручним, цікавим, атмосферним місцем для наших відвідувачів.

ТРЦ Lubava у 2016-2020 роках 4 рази визнавався "Кращим малим ТРЦ України поза містами-мільйонниками" за версією RAU Awards. Девелопером ТРЦ Lubava є Budhouse Group.Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Варшава. 23.05.2023

Премія CEEQA опублікувала короткий список фіналістів 2023 року.
Раді повідомити, що Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку фіналістів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

Харків. 22.05.2023

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Докладніше >

У Харків повернулися відомі польські бренди - Mohito, House і Cropp - розповів Анатолій Шкрібляк

Харків. 08.05.2023

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів..." - розповідає Анатолій Шкрібляк

Докладніше >