< Back
Херсон. 02.05.2023

Budhouse Group розробив проєкт реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні

Девелоперська компанія Budhouse Group розробила проєкт реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні. Торговий центр постраждав від обстрілів агресора у 2022 році.

Про це заявив операційний директор компанії Максим Гаврюшин.

Внаслідок обстрілів було пошкоджено близько 3 тис. кв. м приміщень.

"Ми вже розробили проєкт реконструкції, інвестиції складуть біля 20 млн євро," — каже операційний директор Budhouse Group Максим Гаврюшин, - роботи плануємо розпочати після того, як окупанти відійдуть хоча б на 40−50 кілометрів від Херсону.

Також він зазначив, що українці повертаються до міста попри обстріли, а дехто з нетерпінням чекає повернення додому, тому послуги ТРЦ користуватимуться популярністю.

Минулого року девелопер відновив роботу ТРЦ Nikolsky у Харкові, який теж постраждав від ракетних обстрілів. До війни торговий центр відвідувало 30−32 тисяч гостей на місяць, а зараз ця цифра становить 25 тисяч. Інвестиції в реконструкцію, за словами Максима Гаврюшина, складають близько 18 млн. євро.

Budhouse Group готує позови до росії щодо компенсації за завдані збитки.Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Варшава. 23.05.2023

Премія CEEQA опублікувала короткий список фіналістів 2023 року.
Раді повідомити, що Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку фіналістів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

Харків. 22.05.2023

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Докладніше >

У Харків повернулися відомі польські бренди - Mohito, House і Cropp - розповів Анатолій Шкрібляк

Харків. 08.05.2023

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів..." - розповідає Анатолій Шкрібляк

Докладніше >