< Back
Варшава. 23.05.2023

Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Премія CEEQA опублікувала короткий список фіналістів 2023 року.
Раді повідомити, що Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку фіналістів.
Переможці в кожній номінації будуть оголошені та нагороджені 14 червня 2023 року у Wyscigi у Варшаві на гала-концерті CEEQA Gala 2023 після фінального раунду суддівства, який завершиться 13 червня.

Премію CEEQA (Central & Eastern European Real Estate Quality Awards) широко визнано як найавторитетнішу щорічну галузеву нагороду за досягнення в галузі інвестицій та розвитку комерційної нерухомості, що присуджується кращим будинкам, компаніям та галузевим фахівцям року.
Нагороди приймаються безкоштовно, і їх присуджує журі, яке складається з найвищих представників провідних компаній, що працюють у цьому секторі.

Платформа CEEQA спрямована на заохочення інтелектуального лідерства та визнання переваги у бізнесі у 18 країнах Нової Європи, а також на демонстрацію досягнень ринку комерційної нерухомості Нової Європи на міжнародній інвестиційній арені за допомогою своєї відомої платформи аналізу ринку та галузевих головних щорічних галузевих.

CEEQA організована спільно із всесвітньо відомою консалтинговою фірмою PwC.

Протягом останнього десятиліття CEEQA також постійно лідирувала у вивченні ринку та думок щодо ключових питань та тенденцій, що впливають на ринок, за допомогою своєї програми Insight Summits. Досліджуючи та консультуючись з перспективних тем та тенденцій, включаючи макроекономічні та фінансові питання, потоки капіталу та екологічне будівництво, саміти CEEQA Insight Summit завоювали велику кількість шанувальників серед професіоналів галузі високого рівня.Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

Харків. 22.05.2023

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Докладніше >

У Харків повернулися відомі польські бренди - Mohito, House і Cropp - розповів Анатолій Шкрібляк

Харків. 08.05.2023

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів..." - розповідає Анатолій Шкрібляк

Докладніше >

Budhouse Group розробив проєкт реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні

Херсон. 02.05.2023

Про це заявив операційний директор компанії Максим Гаврюшин.

Докладніше >