< Back
. 18.03.2021

Підписаний договір оренди між ТРЦ Nikolsky і мережею "Алло"

Представники Budhouse Group підписали договір оренди з рiтейлером техніки та побутової електроніки "Алло". Загальна площа нового магазину складе 270 кв. м.

Мережа "Алло" для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно і сучасно. Видатний рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для будинку і відпочинку, від косметики й інструментів до одягу та меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини у 140 містах України.

У торгiвельному центрі Nikolsky вже підписані договори оренди з представниками групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, Nike, Puma, FLO, «Сiльпо», Multiplex, Sport Life та ін. ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Вихід із станції метро буде на мінус перший поверх комплексу.

Загальна площа торгiвельного центру складає 106 тис. кв. м, торгiвельна - 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць.

ТРЦ Nikolsky встановив Національний рекорд України - "Найбільша конструкція у вигляді куполу на будівлі". Головним архітектором комплексу є ТАМ "А.В.Пашенько". Концепція та дизайн інтер'єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановане на травень 2021 року.

Девелопер проєкту - Budhouse Group.Повідомлення про форс-мажор для клієнтів і партнерів

. 09.03.2022

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкрився Virgin Izakaya Bar

Харків. 03.02.2022

Докладніше >

Budhouse Group: підсумки 2021

Київ. 19.01.2022

Докладніше >