< Back
Харків. 08.05.2023

У Харків повернулися відомі польські бренди - Mohito, House і Cropp - розповів Анатолій Шкрібляк

Гіганти міжнародного ритейлу продовжують повертатися у незламний Харків. 8 травня  у ТРЦ Nikolsky відновили свою роботу магазини групи LPP - House та Cropp. Відкриття Mohito заплановано до кінця місяця. З початку війни усі магазини групи LPP були зачинені у місті.

анатолій шкрібляк

 

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів. Адже наше завдання максимально підтримати економіку країни і давати харків’янам робочі місця. Так, 20 квітня у ТРЦ Nikolsky відновив роботу магазин німецького бренду New Yorker. Ця подія викликала великий ажіотаж серед жителів міста. А у березні відкрилася мережа SportLife», - розповідає Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group. 

 

Mohito – адресований жінкам, які люблять тренди і цінують оригінальну міську елегантність, упевнені в собі, знають свої сильні сторони і здатні виразити їх через свій унікальний стиль.
House – поєднує в собі останні тенденції з вуличним стилем. Бренд зосереджений на стилі casual, пропонує сміливі поєднання та виразні аксесуари.
Cropp – це повсякденний одяг, який дозволяє покупцям створювати власний стиль завдяки жіночим і чоловічим колекціям, доповненим широким асортиментом аксесуарів і взуття. 
Анатолій Шкрібляк розповів, що у Харків повернулися відомі польські бренди – Mohito, House і CroppBudhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Варшава. 23.05.2023

Премія CEEQA опублікувала короткий список фіналістів 2023 року.
Раді повідомити, що Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку фіналістів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

Харків. 22.05.2023

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Докладніше >

Budhouse Group розробив проєкт реконструкції ТРЦ Fabrika в Херсоні

Херсон. 02.05.2023

Про це заявив операційний директор компанії Максим Гаврюшин.

Докладніше >