< Back
Київ. 22.09.2021

У торгівельних центрах Budhouse Group вакциновано вже більше 70 000 людей

У торгівельних центрах України продовжують успішно працювати центри вакцинації населення.

Перші пункти вакцинації були відкриті в ТРЦ Budhouse Group цієї весни. За весь період роботи в центрах масової вакцинації населення, організованих у торгівельних центрах Budhouse Group (ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Fabrika, ТРЦ Lubava, ТРЦ Nikolsky) вже вакциновано більше 70 000 осіб.
На даний момент можна зробити щеплення сертифікованими вакцинами: CoronaVac / Sinovac Biotech, Comirnaty / Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca.

Першим ТРЦ, де можна було вакцинуватися, став Forum Lviv у Львові. Потім центри вакцинації відкрилися в Херсоні, Одесі, Черкасах, Харкові, Києві, Запоріжжі та інших містах.

Нагадаємо, ініціатором відкриття пунктів вакцинації на території ТРЦ стала Українська Рада Торгівельних Центрів.Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку номінантів премії CEEQA 2023

Варшава. 23.05.2023

Премія CEEQA опублікувала короткий список фіналістів 2023 року.
Раді повідомити, що Budhouse Group та Linden Luxury Residences у списку фіналістів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky виповнилося 2 роки, зафіксували рекорд України

Харків. 22.05.2023

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - говорить Анатолій Шкрібляк, президент девелоперської компанії Budhouse Group.

Докладніше >

У Харків повернулися відомі польські бренди - Mohito, House і Cropp - розповів Анатолій Шкрібляк

Харків. 08.05.2023

«Відомі міжнародні бренди продовжують повертатися у Харків. Сьогодні ми пропонуємо досить лояльні умови для старта наших орендарів..." - розповідає Анатолій Шкрібляк

Докладніше >