< Back
. 03.03.2021

У ТРЦ Nikolsky відкриється магазин H & M

Шведський ритейлер H&M відкриє свій перший магазин в Харкові. Це буде вже шостий магазин мережі в Україні, однак перший за межами столиці.

"Ми бачимо високий інтерес до бренду H&M в регіонах і тому раді оголосити про відкриття магазину в ТРЦ Nikolsky в Харкові. Я впевнена, харків'яни гідно оцінять як широкий асортимент товарів, так і сучасну концепцію магазину", - підкреслила регіональний менеджер H&M в Україні та Східній Європі Домінік Фантачіно.

Простір магазину буде відрізнятися від інших магазинів H&M в Україні оновленої інтер'єрної концепцією. Природні матеріали, теплі кольори, м'яке освітлення, а також вдосконалена презентація товарів - все в магазині продумано відповідно до сучасної ДНК бренду. Загальна площа магазина складе 2100 кв.м.

"Орендар вже прийняв приміщення і активно веде роботи. За нашими дослідженнями, бренд H & M є найбільш очікуваним в Харкові. Ми щодня отримуємо сотні запитів від харків'ян про те, чи відкриється довгоочікуваний магазин в нашому торговому центрі. Зараз ми з гордістю можемо підтвердити, що перший H&M за межами Києва відкриється в ТРЦ Nikolsky, - говорить Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group. - Ми дуже швидко і ефективно відпрацювали з командою H & M по харківському ТРЦ і, сподіваємося, на плідну співпрацю з брендом в наших інших проектах, як вже діючих, так і нових. Новий магазин H&M стане відмінним місцем для шопінгу всією сім'єю. Покупців чекає широкий асортимент жіночого, чоловічого, підліткового та дитячого одягу".

ТРЦ Nikolsky розташований в центрі Харкова, на вул. Пушкінська, 2. Вихід зі станції метро буде на мінус перший поверх комплексу. Загальна площа торгового центру складає 106 тис. Кв. м, торгова - 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць. Головним архітектором комплексу є ТАМ «А.В.Пашенько». Концепція і дизайн інтер'єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Відкриття ТРЦ Nikolsky заплановано на травень 2021 року.

Девелопер проекту - Budhouse Group.Повідомлення про форс-мажор для клієнтів і партнерів

. 09.03.2022

Докладніше >

У ТРЦ Nikolsky відкрився Virgin Izakaya Bar

Харків. 03.02.2022

Докладніше >

Budhouse Group: підсумки 2021

Київ. 19.01.2022

Докладніше >