< Назад
. 12.05.2021

У ТРЦ Nikolsky відкриється ресторан Virgin Izakaya Bar

У харківському ТРЦ Nikolsky відкриється заклад Virgin Izakaya Bar. Загальна площа нового ресторану складе 520 кв. м.

Virgin Izakaya Bar - це атмосферний і концептуальний простір. Ідеологія ресторану побудована навколо азіатських продуктів і смаків. Ніяких заморожених інгредієнтів, тільки кращі якісні продукти.

У ТРЦ будуть представлені магазини групи Inditex, Argo, MD Fashion, MTI, Ultragroup, "Сiльпо", Multiplex, Sport Life та інші. Загальна площа торгівельного центру складає 106 тис. кв. м, торгова - 53 тис. кв. м. Паркінг розрахований на 700 машиномісць. Головним архітектором комплексу є ТАМ "А.В.Пашенько". Концепція і дизайн інтер'єрів були розроблені спільно з міжнародною компанією Sonae Sierra.

Девелопер проєкту - Budhouse Group.



Анатолій Шкрібляк: ТРЦ Nikolsky представлятиме Україну у фіналі престижної міжнародної премії SOLAL Marketing Awards 2026

. 19.06.2026

Харківський ТРЦ Nikolsky увійшов до шорт-листа однієї з найпрестижніших міжнародних премій у сфері маркетингу торговельної нерухомості - SOLAL Marketing Awards 2026.
 

Докладніше >

ТРЦ Nikolsky відзначив 5 років роботи в Харкові

ТРЦ Nikolsky відзначив 5 років роботи в Харкові. 25.05.2026

Харківський торговельно-розважальний центр Nikolsky відзначив п’яту річницю з моменту відкриття. За цей час комплекс прийняв уже понад 45 мільйонів відвідувачів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ LUBAVA відзначив 13 років своєї роботи

. 07.04.2026

Черкаський торгово-розважальний центр LUBAVA відсвяткував 13-річчя діяльності, підтвердивши статус одного з ключових комерційних та соціальних просторів міста. Святкування традиційно супроводжувалося спеціальними пропозиціями для відвідувачів, розіграшами подарунків та масштабними активностями за участі партнерів комплексу.

Докладніше >