< Назад
Херсон. 02.08.2017

У ТРЦ "Фабрика" відкрився магазин мережі "Алло"

У херсонському ТРЦ Фабрика відкрився магазин персональної електроніки і побутової техніки Алло. Загальна площа нового магазина склала 350 кв. м.
Стратегічна ідея нового формату формується на основі найактуальніших трендів ринку технології IoT (Internet of Things), екосистем електроніки і розумних девайсів, а також, омніканальності. Ми розмістили Shop-in-Shop ключових лідерів ринку, розширили товарну і сервісну пропозицію, створили комфортний і стильний, з точки зору дизайну магазин. Більшість бізнес-процесів були переглянуті, а частина з них повністю оновлена.
«Наша команда задоволена результатом виконаної роботи. Ми продовжимо покращувати і відкривати нові магазини в усіх знакових ТРЦ країни» - розповів Микола Астапов, директор з розвитку та управління форматами компанії Алло.
Мережа Алло є лідером ринку смартфонів і планшетів. Крім того, в магазинах даної мережі представлена власна торгова марка Nomi. У Алло будь-який покупець завжди зустріне широкий асортимент товарів і новинок, чесну ціну, а також індивідуальний підхід.
ТРЦ Фабрика розташований за адресою: м Херсон, вул. Залаегерсег, 18, на перетині Бериславського шосе та вул. Залаегерсег. Загальна площа ТРЦ Фабрика становить 82 000 кв. м, орендна - 65 500 кв. м. Наземний паркінг розрахований на 2 500 машиномісць.
Девелопером проекту є група компаній Будхаус.



ТРЦ Nikolsky відзначив 5 років роботи в Харкові

ТРЦ Nikolsky відзначив 5 років роботи в Харкові. 25.05.2026

Харківський торговельно-розважальний центр Nikolsky відзначив п’яту річницю з моменту відкриття. За цей час комплекс прийняв уже понад 45 мільйонів відвідувачів.

Докладніше >

Анатолій Шкрібляк: ТРЦ LUBAVA відзначив 13 років своєї роботи

. 07.04.2026

Черкаський торгово-розважальний центр LUBAVA відсвяткував 13-річчя діяльності, підтвердивши статус одного з ключових комерційних та соціальних просторів міста. Святкування традиційно супроводжувалося спеціальними пропозиціями для відвідувачів, розіграшами подарунків та масштабними активностями за участі партнерів комплексу.

Докладніше >

14 років ТРЦ Fabrika: символ розвитку, який стане ще сильнішим

. 30.03.2026

28 березня 2026 року виповнилося 14 років з дня відкриття ТРЦ Fabrika у Херсоні - одного з найбільших торговельно-розважальних центрів Півдня України, реалізованого девелоперською компанією Budhouse Group.

Докладніше >